製品詳細:VF3FC32R-120N400L4A
VF3FC32R-120N400L4A
| 0.9~25r/min | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 127 N・m | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3380N | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 mm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1/120 (1/120) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 炭素鋼 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0.4kW(1/2HP) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| DC48V | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9.9A | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||