製品詳細:VGKC12-40N50L1A
VGKC12-40N50L1A
詳細
| 現行製品 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5日 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2.5~75r/min | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6.47 N・m | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 390N | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0.0002kg・㎡ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| アルミ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 mm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1/40 (1/40) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 炭素鋼 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| DC12V | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5.9A | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||